Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Žďár nad Sázavou / *Lektor programů primární prevence

*Lektor programů primární prevence

Kolpingovo dílo České republiky z.s. nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici *Lektor programů primární prevence. Práce na zkrácený úvazek s pružnou pracovní dobou. Dohoda o provedení práce/Dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou do 30.6.2022 s ohodnocením 130 Kč/hod. Minimální požadované vzdělání je Vyšší odborné. Místem pracoviště je Kolpingovo dílo České republiky o.s. - Kontaktní centrum a Terénní program Spektrum, okres Žďár nad Sázavou. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.9.2021. Další informace Vám poskytne Bc. Alena Velechovská.

Zaměstnavatel: Kolpingovo dílo České republiky z.s.
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Platové ohodnocení: 130 Kč / hod.
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: 1.9.2021 – 30.6.2022
Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti

Poznámka zaměstnavatele

Popis činnosti: Realizovat preventivní programy na ZŠ, SŠ. Využívat interaktivní zážitkové techniky, hry, sebepoznávací aktivity, výklad, skupinovou diskuzi atd. Pracovat v přátelském prostředí se zkušenými kolegy. Budete mít možnost spolupracovat s profesionály, rozvíjet se, účastnit se workshopů a porad týmů, rozvojových aktivit a tak neustále rozšiřovat svoje znalosti v oblasti primární prevence, ale i celkově v oblasti školské a sociální sféry.
Požadujeme: Vzdělání pedagogického, humanitního nebo sociálního směru (min. SŠ). Schopnost pracovat s dětským kolektivem. Dobré komunikační schopnosti. Základní orientaci v problematice prevence rizikového chování. Práci na PC v rozsahu uživatelských znalostí. Ochotu učit se novým věcem, pracovat na sobě. Praxe v oblasti práce s dětmi a mládeží. Řidičský průkaz sk. B výhodou.
PROFESNÍ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS - spektrum.prevence@kolping.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Alena Velechovská
Telefon: 774 419 047
E-mail: alena.velechovska@kolping.cz

Referenční číslo ÚP: 22232880733
Poslední aktualizace: 30.6.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 28.7.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů