Hledat zaměstnání

*Bankéř

PM Velké Meziříčí s.r.o. nabízí 3 volná pracovní místa v oboru financí na pozici *Bankéř. Práce na plný nebo zkrácený úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr/Dohoda o provedení práce/Dohoda o pracovní činnosti na dobu neurčitou s ohodnocením 35 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je PM Velké Meziříčí s.r.o. - kancelář, okres Žďár nad Sázavou. Pozice je vhodná i pro absolventy, osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Onfřej Fikr, , tel.: 723 205 005, e-mail: ondrej.fikr@partners.cz.

Zaměstnavatel: PM Velké Meziříčí s.r.o.
Místo výkonu práce: Velké Meziříčí
Platové ohodnocení: 35 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti

Poznámka zaměstnavatele

Pozice obnáší práci s klienty. Bankéř pomáhá klientům zorientovat se ve světe financí a pomáhá jim ke splnění jejich finančních cílů a přání a potřeb. Zaměřujeme se na vzdělání v oblasti finanční gramotnosti. Hledáme do týmu lidi, kteří jsou komunikativní, mají rádi práci s lidmi a rádi se vzdělávají. Mzda je variabilní a nemá horní strop.
Výhody: Upřesňující informace4): Pozice obnáší práci s klienty. Bankéř pomáhá klientům zorientovat se ve světe financí a pomáhá jim ke splnění jejich finančních cílů a přání a potřeb. Zaměřujeme se na vzdělání v oblasti finanční gramotnosti. Hledáme do týmu lidi, kteří jsou komunikativní, mají rádi práci s lidmi a rádi se vzdělávají. Mzda je variabilní a nemá horní strop.
Výhody: kariérní i osobnostní růst, rostoucí mzda, kvartální odměny, flexibilita, reprezentativní pozice, firemní kultura, elektronika k osobnímu užití.
První kontakt osobně nebo telefonicky.

První kontakt

Kontaktní osoba: Onfřej Fikr
Telefon: 723 205 005
E-mail: ondrej.fikr@partners.cz

Referenční číslo ÚP: 28244280745
Poslední aktualizace: 30. 11. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 11.12.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů